Ga naar inhoud

Deelgebieden

Sommige communities kennen geografische gebieden. De gemeente Utrecht is bijv. onderverdeeld in wijken. De gemeente Amsterdam is onderverdeeld in stadsdelen. Nederland in provincies. Utrecht-Noordoost is weer onderverdeeld in buurten.

Je kan dat ook voor jouw community doen. Je kan het echter niet zelf. Als je mij de lijst met gebieden aanlevert, kan ik het instellen.

Het werkt als volgt:

  • Personen krijgen de mogelijkheid om zichzelf aan een gebied te koppelen. We hebben hier getwijfeld of een persoon zichzelf aan meerdere gebieden moet kunnen verbinden, maar het leek ons beter om dat niet te doen. Dus maximaal 1.

  • Organisatie kunnen zichzelf ook aan een gebied koppelen. Ook hier maximaal 1.

  • Locaties bevinden zich doorgaans ook in maximaal een gebied. Ook hier kan je maximaal 1 gebied instellen.

  • Activiteiten vinden op een locatie plaats. Bij een activiteit kan dus geen gebied worden gekozen, maar wel een locatie. Indirect wordt hiermee dus wel aangegeven in welk gebied de activiteit plaatsvindt.

  • Projecten kunnen betrekking hebben op meerdere locaties. Bij een project kan dus ook geen gebied worden gekozen, maar wel locaties. Indirect wordt hiermee dus wel aangegeven op welk(e) gebied(en) het project betrekking heeft.  

  • Dienstenaanbod kan ook op een locatie plaatsvinden. Bij een dienst kan dus ook geen gebied worden gekozen, maar wel een locatie. Indirect wordt hiermee dus wel aangegeven in welk gebied de dienst wordt aangeboden.

 Bij het zoeken kan ook op het gebied worden gefilterd. Dit geldt dan voor:

  • personen
  • organisaties
  • locaties
  • activiteiten
  • projecten
  • aanbod

Meestal breid ik de filters pas uit een tijdje nadat de gebieden zijn "aangezet", omdat er aan het begin toch nog niets op te vinden is.

Waar kan je voorbeelden zien: