Deze veiling is gesloten op 1 december 2017, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

Welkom bij de Online Veiling van Stichting Sinterklaas op IJburg

Hier kun je bieden op het allerleukste, lekkerste en handigste dat IJburg te bieden heeft.
Met de opbrengst maken we de feestelijke Intocht van Sinterklaas op IJburg op zaterdag 25 november 2017 mogelijk.

Bied mee! Ben je ondernemer en wil je jouw product ook nog aanbieden, klik dan hier

De veiling loopt t/m 30 november en sluit dus exact op 1 december om 00.00 uur.
64 producten aangeboden op deze veiling.
sorteer op:

Life & Kicking | Seizoen Fit Lidmaatschap II

3 maanden onbeperkt trainen met deze 'Seizoen Fit Lidmaatschap' t.w.v. €199,00. Aangeboden door Life and Kicking. Ben jij niet van plan deze winter stil te zitten en wil je ondanks de donkere maanden doorgaan met trainen, dan is dit kavel van Life and Kicking voor jou. Voor zowel kracht- en conditie training ben je bij Life and Kicking aan het juist...

Hoogste bod: 92,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:59.

Zeilschool IJburg | Deelname aan de (mini) Opti-Club

Laat je kids zelf ontdekken hoe leuk zeilen is, met deze deelname aan de (mini-)Opti-Club. Aangeboden door Zeilschool IJburg. Vijf zeillessen in een 1-persoons Optimist op woensdag, zaterdag of zondagmiddag t.w.v. € 175,-

Hoogste bod: 131,00 euro gedaan door Anneliek van der linde op 30-11-2017 23:59.

Deen supermarkten | Een jaar lang gratis bloemen

Een jaar lang, iedere maand* een prachtig boeket op tafel aangeboden door DEEN Supermarkten

Vorig jaar opende een prachtig nieuw filiaal op IJburg. Het is een supermarkt om je vingers bij af te likken. Met een enorme versafdeling, een uitgebreid assortiment biologische producten, bloemen, steeds weer nieuwe verrassende producten en altijd de meest s...

Hoogste bod: 102,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:59.

Life & Kicking | Seizoen fit Lidmaatschap IV

Hoogste bod: 84,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:59.

Bij Eef op IJburg | 10 Rittenkaart voor Ukke Pukkie's Muziekdoos

Wil je heel graag muziek maken, maar ben je nog te jong voor een instrument? Dan kan je de cursus Muziek op Schoot volgen! De cursus is bedoeld voor kinderen vanaf 8 maanden tot 4 jaar met een vaste begeleider. Dit kan een ouder, maar natuurlijk ook een grootouder, tante of een vaste bekende van het kind zijn.

Hoogste bod: 51,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:59.

The Art LAB Workshops by Julia Mandle | Kunstcursus voor Kinderen (5-8jaar) bij Art LAB Workshop (€84 value)

Win a course for your child by Art LAB Workshop on Lumierestraat!

Wie

De oprichter van Art Lab Workshops is Julia Mandle, beeldend kunstenaar uit New York. Als kunstdocent is ze bekend op Ijburg van 'Klik', het digitale fotografieproject voor scholieren op Laterna Magica en Montessori Steigereiland.

Wat

Hoogste bod: 47,00 euro gedaan door Noor Huige op 30-11-2017 23:58.

Life & Kicking | Seizoen Fit Lidmaatschap I

Hoogste bod: 86,00 euro gedaan door Noor Huige op 30-11-2017 23:58.

Architoop | Twee uur durende schetssessie II

Ben je benieuwd hoe jouw huis net iets beter ingedeeld kan worden? Willen jullie uitbouwen? Of een andere woondroom verwezenlijken? Bied dan nu op deze twee uur durende schetssessie t.w.v. € 180,-. Aangeboden door Architoop; Architoop weet de balans te vinden tussen bijzondere architectuur en optimaal woongenot, met ontwerpen die inspireren, uitdage...

Hoogste bod: 90,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:57.

SnavelCoaching voor Kinderen, Jongeren en Gezinnen | Boek "Eindexamenbikkels" t.w.v. 20 euro

Examenvrees? Dit boek hoort bij de faalangstreductietraining "Examenbikkels".

Je kunt de training volgen bij SnavelCoaching op IJburg in kleine groepen van 4 tot 6 deelnemers met veel ruimte voor persoonlijke aandacht.

Hoogste bod: 11,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:55.

Kookstudio 'ik-kan-koken' | Kinderkook workshop van 10 lessen

Ook kinderen kunnen koken!
Kinderen zijn nieuwsgierig en willen graag zelf dingen doen. Wat is dan leuker om zelf een recept te volgen, ingrediënten bij elkaar te zoeken, te snijden met een echt mes, en het resultaat te proeven. Alle zintuigen worden gebruikt, je leert samenwerken, bent creatief bezig en kan met je handen aan de slag.

Aangeboden doo...

Hoogste bod: 52,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:54.

Pemmelaar Familie Mediation | Thuis bij allebei

Er zijn heel veel goede boeken geschreven die op een lieve, mooie of grappige manier kinderen helpen begrijpen wat er gaat gebeuren als Papa en Mama uit elkaar gaan. Dit boekje 'Thuis bij allebei' t.w.v. 14,50 is daar een goed voorbeeld van (voor kinderen van 3 tot 7 jaar).

Hoogste bod: 10,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:52.

Pemmelaar Familie Mediation | Ik woon in twee huizen

Er zijn heel veel goede boeken geschreven die op een lieve, mooie of grappige manier kinderen helpen begrijpen wat er gaat gebeuren als Papa en Mama uit elkaar gaan. Dit boekje 'Ik woon in twee huizen' t.w.v. 14,95 is daar een goed voorbeeld van (voor kinderen vanaf 4 jaar).

Hoogste bod: 7,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:51.

Pemmelaar Familie Mediation | Ouders uit elkaar, heb ik dat!

Er zijn heel veel goede boeken geschreven die op een lieve, mooie of grappige manier kinderen helpen begrijpen wat er gaat gebeuren als papa en mama uit elkaar gaan. Dit boekje '' t.w.v. € 9,95 is daar een goed voorbeeld van (voor kinderen vanaf 12 jaar).

Hoogste bod: 7,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:50.

Kun je er beter uitzien en je beter voelen na slechts 9 dagen? Ja

Het C9 programma helpt u een vliegende start te maken op weg naar een slankere en gezonde versie van uzelf. Dit effectieve en makkelijk te volgen cleansing programma geeft u de tools in handen om vandaag nog te beginnen met de transformatie van uw lichaam!

Wat kun u de komende 9 dagen verwachten?

Hoogste bod: 60,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:46.

Café Restaurant Vrijburcht | HIGH TEA voor 2 personen (I)

Kom gezellig met z'n tweetjes genieten van deze heerlijke HIGH TEA bij Cafe Restaurant Vrijburcht t.w.v. € 30,-

We serveren klassieke sandwiches, scones, brownie en huisgemaakte bonbons met een keuze uit diverse soorten thee.

Hoogste bod: 23,00 euro gedaan door Sander Wennekes op 30-11-2017 23:45.

Buitenschoolse opvang UniKidz | Kom op STEAM met je vrienden! Workshop STEAM voor max 8 kids van 6 tot 10 jaar.

Op onze KDV/BSO locatie Steiger op Steigereiland hebben we een fantastische STEAM room ingericht. STEAM staat voor Science, Technology, Engineering, Art en Mathematics. Een super leuk concept waarbij kinderen gestimuleerd worden om wetenschappelijke proefjes te doen, te leren programmeren, etc.

Hoogste bod: 95,00 euro gedaan door Lotte op 30-11-2017 23:26.

BootBurg Outdoor Workouts | 5 rittenkaart voor reguliere en/of Ladies Only groepstrainingen II

BootCamp

Een trainingsmethodiek waarbij je met verschillende op elkaar afgestemde oefeningen, je algehele lichamelijke fitheid verbetert. Het is de ultieme combinatie training waarbij je werkt aan je kracht, cardio, coördinatie, uithoudingsvermogen, behendigheid en snelheid.

Hoogste bod: 46,00 euro gedaan door Leontine op 30-11-2017 23:19.

Persoonlijk voedingsadvies

Jij weet ook wel onderhand dat diëten niet echt werkt, na het zoveelste dieet is het er net zo hard weer bij. Een quick fix bestaat helaas niet. En het is zo lastig volhouden, die ingewikkelde toestand met calorieën tellen, vieze shakes drinken, honger lijden.

Hoogste bod: 22,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:18.

KOH | KOH Kitchen proeverij!

Een echte Thai op IJburg. En wat voor één. Supervers, overheerlijk en alles wordt voor je ogen bereid in de prachtig vormgegeven Take Away & Foodbar aan de IJburglaan.

Ontdek het nu zelf en biedt op deze geheel verzorgde proeverij voor 2 personen in de Thaise foodbar, inclusief drankjes!

Hoogste bod: 55,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:14.

Snel helder inzicht in wat er echt speelt II

Opstellingen zijn een krachtige methode om snel helderheid te krijgen in een persoonlijk of organisatievraagstuk. Een familieopstelling geeft inzicht in vragen die je hebt rond je jezelf, je gezin en je familie. Organisatieopstellingen geven antwoord op vraagstukken rond je eigen bedrijf of de organisatie waar je werkt.

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door Annemarie op 30-11-2017 23:12.

BootBurg Outdoor Workouts | 5 rittenkaart BootCamp en/of Ladies Only groepstrainingen

BootCamp

Hoogste bod: 50,00 euro gedaan door Arnoud Lips op 30-11-2017 23:12.

Dok48 | Volledig verzorgde PUBQUIZ-night

Met een prachtig terras aan de haven en een huiselijke, ontspannen sfeer is DOK48 de thuishaven op IJburg. Met uitzondering van de woensdagavond, PUBQUIZ-night, dan is de sfeer gespannen en strijdlustig, 12 teams spelen met veel plezier voor de wisselbeker.

Met dit kavel bied je op vier hoofdgerechten, alle drankjes en een stemkastje!

Kan jij een t...

Hoogste bod: 105,00 euro gedaan door Arnoud Lips op 30-11-2017 23:11.

Life & Kicking | Seizoen fit Lidmaatschap III

3 maanden onbeperkt trainen met deze 'Seizoen Fit Lidmaatschap' t.w.v. €199,00. Aangeboden door Life and Kicking. Ben jij niet van plan deze winter stil te zitten en wil je ondanks de donkere maanden doorgaan met trainen, dan is dit kavel van Life and Kicking voor jou. Voor zowel kracht- en conditie training ben je bij Life and Kicking aan het juiste...

Hoogste bod: 102,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:10.

IJs-swim | 1 Startbewijs IJ-SWIM 2018 II

Heb jij ook de kriebels gekregen en zou je heel graag meedoen met de 6e editie van de IJ-SWIM?

Stichting IJ-SWIM stelt een startbewijs beschikbaar voor de Sinterklaasveiling. Je mag met het startbewijs meedoen aan de IJ-SWIM 2018!

Hoogste bod: 22,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:09.

Behandeling Zen Shiatsu

Slapen is zo belangrijk voor een goede gezondheid! In ruststand herstelt je lijf en blijf je gezond.

- Lig jij 's avonds te piekeren in bed?
- Word je midden in de nacht steeds wakker?
- Ben je 's morgens niet uitgerust?

Hoogste bod: 42,00 euro gedaan door Annemarie op 30-11-2017 22:57.

Overnachting in Junior Suite in het Amadi Panorama Hotel

Verblijf in een Junior Suite met een fantastisch uitzicht inclusief ontbijt en een flesje prosecco op de kamer.

Deze kamer biedt gratis WiFi, gratis gebruik van minibar, een waterbesparende regendouche, een Nespresso-apparaat en een badjas met slippers.

Mogelijke data zijn 02-01-2018 t/m 01-12-2018

Hoogste bod: 80,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 22:52.

De Brug | Een kwart pagina advertentieruimte in de Brug!

Wil jij je onderneming nou eens echt op de kaart zetten? Bied dan op deze kwart pagina advertentieruimte van de best gelezen krant van IJburg en Oost t.w.v. 680 euro Aangeboden door de Brug

Intensief je lokale doelgroep bereiken? Dan is huis-aan-huiskrant de Brug hét medium.

Hoogste bod: 200,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 22:48.

PIT, Praktijk voor Integratieve Therapie | Coffee & Coach sessies

Laagdrempelige professionele coaching, met een kopje koffie of thee.

Voor de veiling bied ik je 3 sessies aan t.w.v. 195,-

Soms bestaat er de behoefte om met iemand te praten omdat je even vast zit, of omdat je het gevoel hebt dat je steeds tegen dezelfde dingen aanloopt. Dat kan zijn in relaties maar ook in je werk. Het kan ook zijn dat je momente...

Hoogste bod: 40,00 euro gedaan door Lotte op 30-11-2017 22:45.

Floortje Selis Illustrations | Je eigen portret als mode illustratie

Een goede portret foto kan prachtig zijn. Maar wat dacht je van een illustratie?

En dan geen karikatuur, maar een hele originele 'fashion illustration'.

Daar hoef je geen uren voor model te zitten, dat kan ik namelijk van een foto.

Laat jezelf, of iemand anders, op deze manier door mij illustreren. Ik beloof dat het een echte eye-catcher is!

Voor ...

Hoogste bod: 70,00 euro gedaan door Lotte op 30-11-2017 22:45.

Snel helder inzicht in wat er echt speelt

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 22:08.

Familievoorstelling in Singer Laren

In het splinternieuwe theater van Singer Laren is op zondagmiddag 7 januari om 15.00 uur een warm winterverhaal voor het hele gezin: Sneeuwwitje. U biedt op 4 kaarten voor deze middagvoorstelling, inclusief gratis toegang tot het museum. Voor of na afloop is het Singer Atelier geopend en kunnen kinderen deelnemen aan een leuke inloopworkshop (grati...

Hoogste bod: 30,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 21:13.

IJs-swim | 1 startbewijs IJ-SWIM 2018

Hoogste bod: 22,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 21:13.

NAP Amsterdam | Driegangendiner bij jou thuis!

Hoe leuk is dat? De NAP crew komt bij jou thuis een heerlijk driegangendiner koken voor vier personen. En natuurlijk nemen ze ook een mooi glas wijn voor jullie mee. Dat wordt een onvergetelijke avond!

Hoogste bod: 185,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 20:55.

Café Restaurant Vrijburcht | HIGH WINE voor 2 personen (II)

Vervolgens proeven we vier heerlijke wijnen (wit en rood), bij alle wijnen worden passende luxe hapjes geserveerd.

Kom lekker met z'n tweetjes genieten van deze HIGH WINE bij Café Restaurant Vrijburcht t.w.v. € 49,-

Hoogste bod: 37,00 euro gedaan door Shanna R op 30-11-2017 20:35.

Café Restaurant Vrijburcht | HIGH TEA voor 2 personen (II)

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 20:19.

Architoop | Twee uur durende schetssessie

Ben je benieuwd hoe jouw huis net iets beter ingedeeld kan worden? Willen jullie uitbouwen? Of een andere woondroom verwezenlijken? Bied dan nu op deze twee uur durende schetssessie t.w.v. € 180,-. Aangeboden door Architoop; Architoop weet de balans te vinden tussen bijzondere architectuur en optimaal woongenot, met ontwerpen die inspireren, uitdagen èn...

Hoogste bod: 105,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 17:20.

Marcia Teeken Fotografie | Fotografie cursus voor beginners

“Je gaat het pas zien als je het door hebt” (J. Cruijff)

Ook zo’n mooie fotocamera thuis maar geen idee waar al die knopjes voor zijn? In 3 middagen neem ik je mee in de basisbeginselen van de fotografie en leer je deze toe te passen op jouw eigen camera. We bespreken de theorie, oefenen hiermee en gaan er samen op uit om te fotograferen.

Theorie en ...

Hoogste bod: 75,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 14:30.

BootBurg Outdoor Workouts | Vier weken Personal Training

Wil jij op een effectieve en efficiënte manier fitter, sterker, leniger, behendiger en gezonder worden?

Biedt dan nu op deze vier Personal Training Clinics t.w.v. 216,00 aangeboden door BootBurg Outdoor Workouts

Jouw eigen trainer traint en motiveert je vier weken lang.

Hoogste bod: 135,00 euro gedaan door Leontine op 30-11-2017 14:19.

Origineel kunstwerk (10x12) twv €95

Kunstenares Noor Huige werkt in de Lumierestraat op Ijburg. Zij heeft haar eigen mixed media techniek ontwikkeld. Haar schilderijen op doek worden opgebouwd uit allerlei papier dat zij van over de hele wereld verzameld. Zo werkt zij met Chinees papier, Japanse zeefdrukken, linosnede prints, kranten uit de jaren '50, maar ook landkaarten, servetten ...

Hoogste bod: 70,00 euro gedaan door Leontine op 30-11-2017 14:19.

Theaterschool ACT | Ontdek de magie van het theater

Ontdek de magie van het theater met deze kavel. Theaterschool ACT biedt een proefperiode van 4 lesweken t.w.v. € 75,- aan. In deze 4 lessen van 2 uur krijgen de leerlingen zang, dans en acteren.

Hoogste bod: 36,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 23:26.

Bij Eef op IJburg | 1 Kinderfeestje of 1 x huur ruimte voor kinderfeestje

Bij Eef vier jij je droomfeestje! Elke zaterdag, zondag en woensdag staat ons team klaar om jou en je vriendjes en vriendinnetjes een onvergetelijke dag te bezorgen.

Hoogste bod: 32,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 22:19.

Salon101 Schoonheidsspecialist, medisch pedicure & massage op IJburg | Salon101 biedt een heerlijke voetreflexmassage óf detox bindweefselmassage aan twv € 45,- II

Salon101 biedt een heerlijke voetreflexmassage óf detox bindweefselmassage aan twv € 45,-

Bindweefselmassage
Door middel van het optillen in plooien duwen en rollen van de huid wordt het bindweefsel bewerkt. De massage kan pittig aanvoelen. Vooral daar waar het bindweefsel verkleefd is. Ook worden er cups gebruikt om de doorbloeding te stimuleren. Cupp...

Hoogste bod: 40,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 21:38.

Dierenparadijs IJburg | Een Perfect Petzz I

Het ideale cadeau voor al die kindjes die zo graag een hondje of poesje willen: een Perfect Petzzz t.w.v. 29,99. Want deze beestjes zien er uit als echt, ademen zelfs, maar hoeven nooit uitgelaten te worden. Die kun je dus rustig geven. Je mag zelf uitkiezen wat voor soort hondje, katje of ander diertje je wilt hebben.

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 17:55.

Café Restaurant Vrijburcht | HIGH WINE voor 2 personen (I)

Kom lekker met z'n tweetjes genieten van deze HIGH WINE bij Café Restaurant Vrijburcht!

Hoogste bod: 37,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 13:49.

Jongerencoaching IJburg | Vijf gesprekken met een pubercoach

Heeft jouw puber last van faalangst, stress, boosheid of motivatieproblemen? Of moeite met structureren en plannen van (huis)werk?

In een coachingstraject van 5 gesprekken, inclusief een oudergesprek, krijgt het kind inzicht in wat hij/zij anders wil en leert vaardigheden aan zodat het beter gaat op de middelbare school. Ouders krijgen inzicht in h...

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 13:39.

Snel helder inzicht in wat er echt speelt III

Hoogste bod: 28,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 09:07.

PIT, Praktijk voor Integratieve Therapie | Begeleide Ontspannings-Meditatie

Heb je last van stress? Heb je de behoefte om eens heerlijk te ontspannen? Biedt dan op deze ontspanningsmeditatie!

Voor de veiling bied ik 1 hypnose-sessie van ongeveer 1 uur aan t.w.v. 85,-

Hoogste bod: 35,00 euro gedaan door Lotte op 29-11-2017 08:35.

Theaterschool ACT | Ontdek de magie van het theater! II

Hoogste bod: 31,00 euro gedaan door Meilan op 29-11-2017 00:31.

Stoelmassage op lokatie

Naast haar praktijk op IJburg geeft Natascha Lubberding stoelmassages bij bedrijven en evenementen. Het mooie van shiatsu, massage en aanraking op de werkvloer is dat mensen weer even uit het hoofd en in het lichaam komen. Werknemers worden bewuster van hun werkhouding en de mate van spanning in het lichaam. De rust die ontstaat nemen ze vervolgens ...

Hoogste bod: 55,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 28-11-2017 16:18.

Leuk warm setje van Barts

Leuk warm setje van het superhippe merk Barts t.w.v. 50,- Aangeboden door Flo 4 Kidz: een vrolijke winkel voor alle kidz met een eigenwijze smaak, in de leeftijd van 0-10 jaar. Het is een plek waar unieke merken samenkomen en iedereen zich thuisvoelt. De steeds wisselende collectie van kleding, schoenen, accessories en (kraam)kadootjes wordt met enthous...

Hoogste bod: 30,00 euro gedaan door Edith Hooijkaas op 28-11-2017 16:10.

Life & Kicking | Seizoen fit Lidmaatschap V

Hoogste bod: 80,00 euro gedaan door Edith Hooijkaas op 28-11-2017 16:08.

Veerdienst Amsterdam | Op avontuur naar het Kasteel van Sinterklaas op zondag 26 november

Met onze boot van Sinterklaas en een heleboel pieten op avontuur naar het tot Kasteel van Sinterklaas omgetoverde Muiderslot. Daar is van alles te beleven. Want de pieten zijn weer even ondeugend als altijd. En Sinterklaas heeft toch echt zijn slaap nodig. Als dat maar goed gaat. Je biedt hier op een geheel verzorgde reis voor een volwassene en een ...

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door Jetske op 25-11-2017 23:40.

Praktijk voor Zwangerschap | Vruchtbaarheidsbehandeling: Shiatsu

Soms gaat zwanger worden niet zo makkelijk. Wij zijn gespecialiseerd in het behandelen van vruchtbaarheidsproblemen bij vrouwen én mannen, en verhelpen diverse klachten rondom zwangerschap, bevalling en kraamtijd, en klachten bij baby's en kinderen.

Met dit kavel krijg je één behandeling met Shiatsu door Natascha Lubberding t.w.v. €66,-

Kom uitproberen...

Hoogste bod: 5,00 euro gedaan door Shanna R op 25-11-2017 22:06.

R&M Kappers | Knippen en Fohnen

Als je haar maar goed zit! Laat je heerlijk verwennen bij R&M kappers en kom als nieuw weer naar buiten. Je wordt geknipt en geföhnt t.w.v. € 42,95.

Hoogste bod: 35,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 25-11-2017 14:00.

Minimonkey | 4LazyLegs

Wil jij een tripje met je hondje zo aangenaam en veilig mogelijk maken, en er ook nog fantastisch uitzien, biedt dan op deze stoere en practische hondendraagzak 4LazyLegs t.w.v. 29,95 aangeboden door 4LazyLegs

De 4LazyLegs is ideaal voor:

  • puppy's die te jong zijn om op de grond te lopen

Hoogste bod: 7,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 24-11-2017 13:34.

Plenty IJburg | Vergaderruimte voor een dagdeel

Wie wil er geen kantoor en/of vergaderruimte op een toplocatie waarbij alles wat je nodig hebt, gewoon voor je klaarstaat? Plenty biedt met 325m2 oppervlakte voor elk wat wils.

Bied op deze vergaderruimte voor een dagdeel t.w.v. € 250,00, maximaal 16 personen. Aangeboden door Plenty IJburg.

Hoogste bod: 40,00 euro gedaan door Chris van Dam op 22-11-2017 22:01.

Minimonkey | Minichair

Iedere stoel een kinderstoel met de Minimonkey Minichair. Vaak met je kleine aap op stap? Bied dan op deze kinderstoel die in je tas past: de Minimonkey Minichair t.w.v. € 24,95. Aangeboden door Minimonkey. De Minichair is een super handig tuigje waarmee je iedere stoel - normale stoel, kinderstoel, tripp trapp, slee zitje, etc. - kunt omtoveren in ...

Hoogste bod: 11,00 euro gedaan door Shanna R op 20-11-2017 18:53.

Bloem en Zee | Een heuse bloemensinterklaas

Een boeket van Bloem en Zee is altijd iets bijzonders. Nicolien Koek weet steeds weer de meest bijzondere bloemen te verzamelen en maakt daar prachtige, originele, natuurlijke boeketten mee. Maak jezelf blij en biedt op deze superleuke bloemensinterklaas(vaas). Aangeboden door Bloem en Zee. www.bloemenvoorijburg.nl

Hoogste bod: 35,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 19-11-2017 14:37.

Plenty IJburg | Vergaderruimte voor een dagdeel II

Hoogste bod: 59,00 euro gedaan door Chris op 18-11-2017 20:39.

SnavelCoaching voor Kinderen, Jongeren en Gezinnen | 2 droom- en relaxsessies voor ouder, kind, gezin | SnavelCoaching

Last van de Sinterklaasdrukte?

SnavelCoaching biedt exclusieve ontspanningsessies voor ouder en kind t.w.v.  40 euro.

Maak gebruik van de speciale aanbieding en kom samen met je kind dromen en relaxen.

Voor meer balans en positieve gedachten tijdens de drukke maanden.

Doe jezelf een cadeau!

2 keer 60 minuten pure ontspanning en gezonde mindset!

Ook...

Hoogste bod: 15,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 18-11-2017 19:12.

Boerderij op IJburg | 10 lessen Voltige-stuntteam

Aangeboden door Boerderij op IJburg 10 lessen voltigeren op woensdagmiddag t.w.v. € 100,- .

Voltige is heel erg goed voor het verkrijgen van vertrouwen op de paardenrug en het is nog spectaculair ook. Durf jij te staan op een een bewegende pony? Of wil je het graag leren? Dan is het stuntteam wat voor jou!

Hoogste bod: 50,00 euro gedaan door Floor op 18-11-2017 14:38.

Dierenparadijs IJburg | Perfect Petzz II

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door Max Bolweg op 15-11-2017 12:15.

Café Restaurant Vrijburcht | SINTERKLAASMUSICAL - 4 KAARTEN

4 kaarten voor de voorstelling van 16:00 uur op zondag 27 november t.w.v. € 40,00 (NB deze kavel sluit op 25 november precies om 00.00 uur )

Cafe Restaurant Vrijburcht organiseert een leuke musical over de voorbereidingen op het Sinterklaasfeest.

SnavelCoaching | 1 SnavelCoaching proefpakket = 1 intake en 2 coachsessies

SnavelCoaching biedt laagdrempelige hulp in de vorm van Coaching voor kinderen, jongeren, adolescenten en gezinnen.

Voor meer verbinding, zelfvertrouwen,balans en positieve levensenergie!

En omdat coaching het beste werkt als JIJ zelf bepaalt wat JIJ wilt, mag je met Sinterklaas zelf invullen wat JIJ wilt betalen voor 1 intake en 2 coachsessies.

Maa...