Veilingitem Sinterklaasveiling 2017

Een heuse bloemensinterklaas

Aanbieder
Bloem en Zee
Beschrijving

Een boeket van Bloem en Zee is altijd iets bijzonders. Nicolien Koek weet steeds weer de meest bijzondere bloemen te verzamelen en maakt daar prachtige, originele, natuurlijke boeketten mee. Maak jezelf blij en biedt op deze superleuke bloemensinterklaas(vaas). Aangeboden door Bloem en Zee. www.bloemenvoorijburg.nl

Geplaatst op 3 november 2017, 14:35 uur
Deel dit:

Wil jij dit product?

Deze veiling is gesloten op 7 april 2024, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

EERDERE BIEDINGEN (4)
Een anonieme bieder € 35,00 19 nov 14:37
Han Ahlers € 30,00 19 nov 14:31
Een anonieme bieder € 25,00 13 nov 16:31
Han Ahlers € 10,00 13 nov 13:32