Veilingitem Sinterklaasveiling 2017
Een heuse bloemensinterklaas
Aanbieder
Bloem en Zee
Beschrijving
Een boeket van Bloem en Zee is altijd iets bijzonders. Nicolien Koek weet steeds weer de meest bijzondere bloemen te verzamelen en maakt daar prachtige, originele, natuurlijke boeketten mee. Maak jezelf blij en biedt op deze superleuke bloemensinterklaas(vaas). Aangeboden door Bloem en Zee. www.bloemenvoorijburg.nl