Deze veiling is gesloten op 1 december 2017, 00:00 uur.
Iedereen bedankt voor het meedoen!

Welkom bij de Online Veiling van Stichting Sinterklaas op IJburg

Hier kun je bieden op het allerleukste, lekkerste en handigste dat IJburg te bieden heeft.
Met de opbrengst maken we de feestelijke Intocht van Sinterklaas op IJburg op zaterdag 25 november 2017 mogelijk.

Bied mee! Ben je ondernemer en wil je jouw product ook nog aanbieden, klik dan hier

De veiling loopt t/m 30 november en sluit dus exact op 1 december om 00.00 uur.
9 producten aangeboden op deze veiling.
sorteer op:

Deen supermarkten | Een jaar lang gratis bloemen

Een jaar lang, iedere maand* een prachtig boeket op tafel aangeboden door DEEN Supermarkten

Vorig jaar opende een prachtig nieuw filiaal op IJburg. Het is een supermarkt om je vingers bij af te likken. Met een enorme versafdeling, een uitgebreid assortiment biologische producten, bloemen, steeds weer nieuwe verrassende producten en altijd de meest s...

Hoogste bod: 102,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:59.

Pemmelaar Familie Mediation | Ik woon in twee huizen

Er zijn heel veel goede boeken geschreven die op een lieve, mooie of grappige manier kinderen helpen begrijpen wat er gaat gebeuren als Papa en Mama uit elkaar gaan. Dit boekje 'Ik woon in twee huizen' t.w.v. 14,95 is daar een goed voorbeeld van (voor kinderen vanaf 4 jaar).

Hoogste bod: 7,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 30-11-2017 23:51.

Floortje Selis Illustrations | Je eigen portret als mode illustratie

Een goede portret foto kan prachtig zijn. Maar wat dacht je van een illustratie?

En dan geen karikatuur, maar een hele originele 'fashion illustration'.

Daar hoef je geen uren voor model te zitten, dat kan ik namelijk van een foto.

Laat jezelf, of iemand anders, op deze manier door mij illustreren. Ik beloof dat het een echte eye-catcher is!

Voor ...

Hoogste bod: 70,00 euro gedaan door Lotte op 30-11-2017 22:45.

Origineel kunstwerk (10x12) twv €95

Kunstenares Noor Huige werkt in de Lumierestraat op Ijburg. Zij heeft haar eigen mixed media techniek ontwikkeld. Haar schilderijen op doek worden opgebouwd uit allerlei papier dat zij van over de hele wereld verzameld. Zo werkt zij met Chinees papier, Japanse zeefdrukken, linosnede prints, kranten uit de jaren '50, maar ook landkaarten, servetten ...

Hoogste bod: 70,00 euro gedaan door Leontine op 30-11-2017 14:19.

Dierenparadijs IJburg | Een Perfect Petzz I

Het ideale cadeau voor al die kindjes die zo graag een hondje of poesje willen: een Perfect Petzzz t.w.v. 29,99. Want deze beestjes zien er uit als echt, ademen zelfs, maar hoeven nooit uitgelaten te worden. Die kun je dus rustig geven. Je mag zelf uitkiezen wat voor soort hondje, katje of ander diertje je wilt hebben.

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 29-11-2017 17:55.

Minimonkey | Minichair

Iedere stoel een kinderstoel met de Minimonkey Minichair. Vaak met je kleine aap op stap? Bied dan op deze kinderstoel die in je tas past: de Minimonkey Minichair t.w.v. € 24,95. Aangeboden door Minimonkey. De Minichair is een super handig tuigje waarmee je iedere stoel - normale stoel, kinderstoel, tripp trapp, slee zitje, etc. - kunt omtoveren in ...

Hoogste bod: 11,00 euro gedaan door Shanna R op 20-11-2017 18:53.

Bloem en Zee | Een heuse bloemensinterklaas

Een boeket van Bloem en Zee is altijd iets bijzonders. Nicolien Koek weet steeds weer de meest bijzondere bloemen te verzamelen en maakt daar prachtige, originele, natuurlijke boeketten mee. Maak jezelf blij en biedt op deze superleuke bloemensinterklaas(vaas). Aangeboden door Bloem en Zee. www.bloemenvoorijburg.nl

Hoogste bod: 35,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 19-11-2017 14:37.

SnavelCoaching - voor Kinderen, Jongeren en Ouders | 2 droom- en relaxsessies voor ouder, kind, gezin | SnavelCoaching

Last van de Sinterklaasdrukte?

SnavelCoaching biedt exclusieve ontspanningsessies voor ouder en kind t.w.v.  40 euro.

Maak gebruik van de speciale aanbieding en kom samen met je kind dromen en relaxen.

Voor meer balans en positieve gedachten tijdens de drukke maanden.

Doe jezelf een cadeau!

2 keer 60 minuten pure ontspanning en gezonde mindset!

Ook...

Hoogste bod: 15,00 euro gedaan door een anonieme bieder op 18-11-2017 19:12.

Dierenparadijs IJburg | Perfect Petzz II

Hoogste bod: 25,00 euro gedaan door Max Bolweg op 15-11-2017 12:15.